halloween makeup makyaj cadilar bayrami ne zaman
GÜNLÜK

Cadılar Bayramı Makyajı – Spontane Bir Hazırlık

Halloween Festival ismiyle duyulan ve bildiğimiz üzere Cadılar Bayramı, her yılın 31 Ekim‘inde kutlanan, öncelikle Pagan ve Hristiyan ile başlamasına rağmen günümüzde tekrarlanan bir kutlama halini almış bayram. Büyük küçük bir çok kişinin genellikle korkunç kostümler giyerek bir arada eğlendiği, çocukların bazen kapı kapı dolaşıp şeker, çikolata ve harçlık topladığı da bir bayram.

Peki cadılar bayramı ne zaman kutlanır? Genellikle Avrupa Ülkeleri’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve “Cadılar Bayramı” olarak bilinen Halloween’ın bu yıl ne zaman kutlanacağı da belli. O tarih 31 Ekim 2019 🙂

Biz de spontane bir şekilde hemen yüz makyajı boyalarımızı aldık, kolları sıvadık ve Meltem’in hazırladığı üç video içeriğine kamera karşısına geçerek can verdik diyebilirim. Bunların iki tanesi cadılar bayramı makyajları ile ilgili olarak Joker ve Harley Quinn makyajları. Bir diğeri ise Halloween temalı bir takım yiyecekler :))

Youtube kanalımızdan izleyebileceğiniz bu üç video’muz birer harika oldu diyebilirim. Halloween video‘larımızı aşağıdan izleyebilir, düşüncelerinizi yoruma bırakabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir